Ako vznikli DVAJA DJi?

Zloženie DVAJA DJi vzniklo s cieľom posúvať podujatia svadby, oslavy, eventy, stužkové, plesy, party o úroveň vyššie vďaka energickému moderovaniu, kvalitnej hudbe s možnosťou navoliť si playlist aj blacklist a špičkovému riadenému osvetleniu sály. Zloženie tvorí dvojica DJ Mike a DJ Patys.


dvaja-djijpg


Úspech je tvrdá práca a spokojnosť ľudí

"Nehráme pre seba, ale pre ľudí. Snažíme sa vycítiť ich náladu a namiešať ten najlepší mix hudby práve pre nich." Je dôležité vedieť kedy sa hodí jemná hudba, kedy energická a kedy je vhodné ukončiť kolo. "V dnešnej dobe už nestačí iba hrať dobrú hudbu. Dobrá párty je výsledkom energického moderovania, kvalitnej hudby a špičkového nasvietenia - iba tak si dokážeme získať pozornosť hostí" hovorí DJ Mike.  


Program aj hudba na mieru

Ako sa hovorí "100 ľudí, 100 chutí". Každý klient má inú predstavu o hudbe aj programe na svoju svadbu, stužkovú, ples či firemný event. My sme tu od toho, aby sme skĺbili predstavu klienta s pocitmi hostí, ktorí prišli na podujatie a namiešali im ten najlepší mix hudby.


Máme svoj dresscode

Tričká ani polokošele u nás na svadbách či eventoch nečakajte. Vážime si vašu párty aj vašich hostí. Prídeme adekvátne oblečení.


"Hrá nám to spolu už nejakú tú sobotu"

Dvojica djov spojila svoje sily aby posúvala podujatia o úroveň vyššie. "Základom úspechu je pozerať sa spoločne rovnakým smerom. Mať rovnaký mindset. Potom sa dajú dosahovať úžasné veci." hovorí DJ Mike. Často moderujem z parketu pričom DJ Patys mi púšťa rôzne zvučky a znelky do svadobného alebo eventového programu a zároveň aj ovláda svetla."


dj-mike-dj-patysjpg


2-ja sú viac, ako 1-den

Pred aj počas podujatia vieme perfektne rozložiť naše sily. Vykladanie aj inštalácia techniky trvá oveľa menej času. Počas podujatia DJ Mike moderuje z parketu pričom mu DJ Patys púšťa zvučky a znelky z poza DJ pultu pričom aj ovláda svetelnú show.


Pôsobíme po celej SR, ale radi prídeme aj za hranice

Vzdialená lokalita pre nás nie je prekážka. Milujeme cestovanie a radi za vami prídeme kdekoľvek (ak sa tam dá dostať autom s naloženou technikou :)


Radi vygradujeme každú párty

Našu prácu proste milujeme. Preto to robíme so srdcom a emóciou.


Rezervujte si DVOCH DJov

Overiť termín a cenu môžete TU.