Poluvská muzika robí Show!

Poluvská muzika je zoskupenie úžasných muzikantov na svadby, plesy aj firemné eventy. 


120752135_3451133484924979_2780801042275098894_njpg

Ako vznikla Poluvská muzika?

Hudobná skupina sa začala formovať v roku 2000, najskôr ako trojčlenná ľudová hudba v zložení husle, viola, kontrabas popri Folklórnej skupine Lubená bez vlastného názvu. Spolu s Lubenou sa hudobníci zúčastnili mnohých folklórnych festivalov a vystúpení doma, aj v zahraničí. 

Ľudová hudba sa onedlho rozrástla o ďalší hudobný nástroj – cimbal. Postupne muzika rástla a hľadala vlastný názov, s ktorým by sa identifikovala úplne presne. A tak vznikla Poluvská muzika, štvorčlenné zoskupenie obľúbených muzikantov z Poluvsia.Čo hrá skupina Poluvská muzika?

Ľudová hudba interpretuje piesne z rôznych regiónov Slovenska. V ich repertoári sa nachádzajú obľúbené piesne z východného Slovenska, rusnácke piesne, podpolianske rozkazovačky, zvučné terchovské melódie, piesne z Gemera, Horehronia, Myjavy, Záhoria a samozrejme z domáceho regiónu - Hornej Nitry.

Okrem ľudových tvoria repertoár hudobnej cimbalovej muziky aj známe ľudové piesne populárne naprieč Slovenskom i Moravou. Hudobná skupina prináša na svadby, eventy, plesy aj živelné a temperamentné cigánske melódie.


Kde účinkuje hudobná skupina?

Poluvská muzika pravidelne hráva na podujatiach: plesy, recepcie, firemné oslavy, svadby, rodinné oslavy, koncerty v mestách a obciach (výročia, kultúrne letá), vernisáže, výstavy, konferencie aj sympózia.

Cena za vystúpenie? 

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku TU.