Robíme Show!

Poďme vytvoriť úžasnú show aj pre vaše podujatie.

Hudobná Show!

Vyberte si z našej ponuky obľúbených umelcov: DJ, skupina, kapela na event, svadbu, ples, stužkovú aj party.

DJ Mike:

Populárny dj a moderátor DJ MIKE prinesie na podujatie úžasnú energiu. MIKE vám namieša originálny a energický mix rôznych hudobných žánrov. Vaše podujatie aktívne odmoderuje v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Dvaja DJi:

Zloženie DVAJA DJi vzniklo s cieľom posúvať podujatia (svadby, oslavy, eventy, stužkové, plesy aj party) o úroveň vyššie vďaka energickému moderovaniu, kvalitnej hudbe s možnosťou navoliť si playlist aj blacklist a špičkovému riadenému osvetleniu sály.

Poluvská muzika:

Štvorčlenné zoskupenie úžasných ľudí v zložení husle, viola, kontrabas, cimbal prinesie úžasnú atmosféru na svadby, plesy aj firemné eventy. Cimbalová muzika prináša piesne zo všetkých regiónov Slovenska aj živelné a temperamentné cigánske melódie.

Tanečná Show!

Vyberte si exotické a horúce tanečné vystúpenia na vašu svadbu, event, ples, party či stužkovú.

Grupo Caliente:

Tanečná skupina Grupo Caliente prináša na podujatia (firemné eventy, party, plesy, galavečery a i.) horúci temperament Latinskej Ameriky a exotických krajín. Nezabudnuteľným zážitkom je ich exotická tanečná show v krásnych, pestrých a originálnych kostýmoch a interakcia s návštevníkmi a divákmi (výučba tanečných kreácií, tanečné súťaže, učenie tanca a i).

Show pre pôžitkárov!

Ochutnávky, degustácie a všetko, čo k tomu patrí!

Ochutnávky & Degustácie:

Pripravíme vám ochutnávky rumov, koňakov, ginov, vín a iného alkoholu na svadbu, oslavu, event, firemnú akciu či ples, ktorý si vaši hostia zamilujú.

Technika pre tu správnu Show!

Kvalitná zvuková aj svetlená technika na svadby, plesy, stužkové, party aj firemné eventy.

Ozvučenie obradov:

Ozvučíme svadobný obrad bezdrôtovo na akomkoľvek mieste (záhrada, park, kaštieľ, reštaurácia, hotel, kultúrny dom a i.).

Ozvučenie interiérov:

Vaše podujatie ozvučíme špičkovým zvukom prémiových značiek FBT, RCF, dbTechnologies a i. Náš zvukár vie kedy treba pridať a kedy zasa stíšiť zvuk.

Osvetlenie eventov:

Podujatia nasvietime špičkovým statickým a dynamickým osvetlením od ADJ.

My proste milujeme Show!

Milujeme prácu s publikom, zážitky, emócie!

Pripravíme vám Show na mieru?

Napíšte nám TU a mi vám čoskoro zašleme ponuku.